Piknik mlajše in starejše zakonske skupine na Gori

V nedeljo, 16.6., smo se pari iz starejše in mlajše zakonske skupine zbrali na zaključnem pikniku pri Brankovi klopci. Srečanje smo začeli s sveto mašo v naravi, ki jo je za nas in naše družine daroval naš župnik in duhovni spremljevalec g. Boštjan Toplikar. Pri maši smo se Bogu zahvalili za vse milosti in darove, ki smo jih v tem letu prejeli, za vsa srečanja, pogovore, druženje in medsebojno bogatenje. Pari iz starejše skupine smo se zahvalili tudi Mileni in Ivu, ki sta nas v tem letu vodila in sta se nam ta dan tudi pridružila ter g. župniku. Po maši je sledilo veselo druženje in klepet. Tisti bolj zagnani so odigrali tudi dve tekmi nogometa, nekateri pa se povzpeli na vrh Trstelja.Hvaležni smo Bogu za ti dve naši skupini, zato, da se lahko družimo in podpiramo drug drugega s svojimi izkušnjami, spoznanji in z molitvijo.

Naj Bog še naprej spremlja in podpira naša prizadevanja.

“Tri reči so mi pri srcu,
ki so lepe pred Gospodom
in pred ljudmi.
Bratska sloga, ljubezen do bližnjega
pa mož in žena, ki se razumeta.”

Sir 25, 1-2

Scroll to top