Mladi v Dolah 2014

Od torka, 22. 7., do petka 25. 7. smo se z mladimi odpravili na počitniški teden v Dole pri Idriji. Vreme nam ni bilo naklonjeno le prvi dan, ko je deževalo celo popoldne. Vseeno smo opravili kratek sprehod in se pripravili na tri dni spanja na seniku. Dan smo zaključili z ogledom filma. Sredo smo namenili bolj duhovnim vsebinam. Spoznali smo proces izdelovanja ikon in dopoldne v samoti razmišljali o tem, kakšnega nas prepozna Jezus, na kakšen način nas vidi, oziroma na kakšen način bi mi radi, da bi nas videl. Po kosilu in odlični hrani, ki smo jo vse tri dni pripravljali sami, smo se preizkusili tudi v izdelovanju teh ikon. Popoldne seveda ni manjkal izlet do jame in sveta maša. Večer smo preživeli ob manjšem kresu. V sredo je bilo še posebej zanimivo, saj smo se odpravili na rafting po reki Soči. Nato smo se odpeljali še do slapa Kozjaka in si na poti domov privoščili pice. Zvečer smo si ogledali še en film. V petek smo počitnice zaključili s kratkim sprehodom, pospravljanjem in zaključno sveto mašo.

Nekaj slik je na spodnji povezavi:

GALERIJA

Scroll to top