Otroški pevski zbor na počitnicah

Tudi dekleta in letos celo en fant iz župnijskega otroško/mladinskega pevskega zbora so se odpravili na intenzivni pevski vikend v Dole pri Idriji. Večino časa so, kot se seveda spodobi, namenili vaji pesmi, ki jih že znajo, poleg tega pa so se naučili tudi marsičesa novega. V prostem času so starejša dekleta pomagala izdelovati manjša darilca za dobrodelni koncert škofijske Karitas. Ko je vreme dopuščalo, smo se odpravili tudi na krajši sprehod. Vikend se je lepo zakjučil z nedeljsko sveto mašo v Žireh, pri kateri je za petje poskrbe prav župnijski zborček iz Dornberka. Po maši so se izkazali tudi tamkajšnji župljani, ki so pripravili marsikaj sladkega. Po maši smo se skupaj s starši vrnili v hišo v Dole, kjer smo imeli še krajše druženje in “kosilo” ter si ogledali posnetke, ki so nastali med prebivanjem v Dolah.

Nekaj fotografij si lahko ogledate na tej povezavi:

GALERIJA

Scroll to top