Od skupine do skupine za dobro družine

V petek 26.junija 2015 se bosta v Dornberku na svoji pešpoti Od skupine do skupine za dobro družine ustavila Vilma in Dani Siter, ustanovitelja in voditelja društva Družina in Življenje (DiŽ). Da bi opozorila na pomen zdravih medsebojnih odnosov – še posebej v naših družinah, sta Vilma in Dani že lani prehodila 254 km – od Leskovca do Razkrižja. Letos bosta med 8. in 30. junijem hodila od Leskovca pri Krškem do Kopra (več kot 300 km).

Ob tej priložnosti jima želimo v Dornberku pripraviti dobrodošlico, zato bo ob 20.00 uri v naši župnijski cerkvi sveta maša za družine, po maši pa nas bosta nagovorila Vilma in Dani. Sledilo bo družabno srečanje. Menimo, da je dogodek vreden pozornosti že zgolj zaradi dejstva, da bosta Vilma in Dani prišla do nas peš. Zato  vas vabimo, da se nam ob tej priložnosti tudi vi pridružite. Zagotovo vam ne bo žal.  Sicer pa Vilma in Dani ta dan do nas prihajata iz Kamenj in v soboto odhajata proti Komnu. Vesela sta, če se jima kdo pridruži in z njima prehodi del poti – vsekakor je toliko »kilometrov v nogah« posebna priložnost za pogovor, druženje, molitev, premišljevanje …

Predvideni kraji in časi kjer se jima lahko pridružimo,

– petek 26.6.15 Kamnje 8h,Šempas 13.30,Vogršček na jezu 15h

– sobota 27.6.15 Zalošče pri cerkvi 8h ,Tabor 8.30,Pedrovo pri cerkvi 10h-11h,Škrbina 12h

Več informacij dobite na spletni strani društva Družina in Življenje www.diz.si in na tel. št. 041 770 200 (Dani).

Scroll to top