Nedeljska veroučna sveta maša

Nedelja je bila v znamenju zaključka veroučnega leta. Pri maši je pel veroučni zbor pod vodstvom Anje Šinigoj in nas s svojim petjem vse navdušil in popeljal v brezskrbne počitnice. Sodelovale so katehistinje in katehet, g. župnik nas je nagovoril z zanimivo pridigo, prisrčne prošnje pa so pripravili naši najmlajši veroukarji.

Med mašo so bili med ministrante sprejeti štirje fantje – letošnji prvoobhajanci: Kristjan Tratnik, Anže Šinigoj, Matej Gregorič in Gai Vodopivec. Starejši ministrantje so jih oblekli in jih tako sprejeli v svoje vrste. Želimo jim, da bi svojo službo opravljali vestno in odgovorno.

Po maši je bila še podelitev veroučnih spričeval. Upamo, da otroci, še bolj pa starši, ne bodo pozabili, da Bog ne gre na počitnice, ampak nas nedeljo za nedeljo čaka, da ga obiščemo in počastimo. Če pa gremo na počitnice mi, pa smo se dolžni udeležiti nedeljske svete maše kjerkoli že smo.

GALERIJA

Scroll to top