Strežniki v Dolah 2015

Spet je minilo eno leto in ministrantje iz Zalošč, Dornberka in Prvačine smo se zopet odpravili na počitnice v Dole pri Idriji. Z vremenom smo imeli letos na žalost nekoliko manj sreče, saj je vsak dan deževalo. Vseeno nam je uspelo prehoditi nekaj poti in obiskati zanimivosti v okolici. Ker smo bili kar nekajkrat premočeni, smo bili še toliko bolj veseli večernega kresa, tudi če ta ni gorel tako, kot smo si želeli. Še dodatne težave so nam letos prinesle ose, ki se jih nikoli ni manjkalo. Zadnji dan smo se odpravili do jame, kjer so morali ministrantje pripravniki opraviti krst tako, da so vanjo zlezli sami in v vjej pobrali sporočilo, ki smo jim ga pripravili drugi strežniki. Popoldne je sledila maša, katere so se udeležili tudi nekateri starši. Na spodnji povezavi si lahko ogledate fotografije z ministrantskih počitnic.

GALERIJA

Scroll to top