Zakonci poromali k Sv.Katarini nad Branikom

Člani starejše zakonske skupine smo se v četrtek, 5. 11., namesto običajnega srečanja odpravili na kratek nočni sprehod. Pobudnika za to »romanje« sta bila Tadeja in Branko Zorn. Ker je Tadeja doma iz Branika, nas je popeljala k prelepi cerkvici sv. Katarine, ki stoji nad Preserjami.

Tam je župnik Boštjan daroval sv. mašo za nas in za naše družine. Maša v večernih urah, v prelepi majhni cerkvici, kjer sta se celo poročila naša Neli in Uroš, obhajilo pod obema podobama, naše ubrano petje ter spontane prošnje in zahvale, ki so privrele iz srca- vse to nas je med sabo povezalo in obogatilo.

Po povratku smo se ustavili še pri Tratnikovih, kjer sta nas Ana in Jožko prijetno presenetila in pogostila, da smo tako proslavili še sv. Martina.

Bil je res prijeten večer.

Scroll to top