Pesem in molitev – vez med nami

V nedeljo, 17. 1. 2016, smo pri sveti maši v Zaloščah združeno zapeli pevci domačega cerkvenega zbora in pevke Vokalne skupine žene iz Dornberka. S hvaležnostjo in globokim spoštovanjem se bomo spominjali teh trenutkov, prežetih z duhovnim žarom, gorečnostjo, spoštovanjem in zavedanjem, da vsi stopamo po isti poti, ki vodi k Najvišjemu.

Vsak od nas nosi v sebi svojo življenjsko pesem ali molitev. In ta je dragocena, neponovljiva in edinstvena. Hvaležni smo za vse to, kar je dozorelo v nas in za vse dobro, kar se iz nas pretaka na druge ljudi.

Čeprav je bilo mrzlo, nam je pesem ogrela srce in dušo. Druženje smo nadaljevali tudi po maši, ob dobrem pecivu in toplem čaju. Prijetno razpoloženi smo se razšli, bogatejši za nova spoznanja in dragocene izkušnje.

Scroll to top