Mladi in strežniki v Dolah 2016

V torek zjutraj so se strežniki odpravili na počitnice v Dole. Odpravilo se jih je kar 33. Prvi dan so se strežniki začeli pripravljati na strežniške olimpijske igre. Rezali so si meče in nože in se učili rokoborb. Popoldne so se odpravili na tradicionalni pohod do slapa kjer so se najpogumnejši tudi kopali. Naslednji dan so bile olimpijske igre. Strežniki so tekmovali v teku, mečevanju ter rokoborbi. Proti večeru so se odpravili na krst v jamo, ki je blizu hiše kjer so bili nastanjeni. V jamo so šli kmalu vsi pripravniki, ampak jim sreča ni bila naklonjena, saj je začel padati dež. Ampak to ni vstavilo naših strežnikov, saj so na zadnji dan odšli še vsi drugi pripravniki ter drugi pogumni strežniki, ki so imeli željo po adrenalinu. Vsak pripravnik je dobil svojo pismo ki ga je, ko je prišel iz jame tudi prebral pred drugimi strežniki. Na koncu je bila sv. maša kjer so sodelovali tudi starši. V četrtek so prišli mladi. Ker jih je bilo malo so šli na zasluženo pico. Naslednji dan so se odpravili na kopanje. Odšli so v kraj blizu Idrije kjer so ostali do večera. Zvečer so imeli veliko pojedino. Naslednji dan so se odpravili na zadnji pohod do bližnje vasi. Po pohodu so si ogledali film. Zadnji dan so imeli sveto mašo ter se odpravili domov.

GALERIJA

Scroll to top