Mladi v Međugorju

V sredo, 1. 8., zgodaj zjutraj se je skupina devetih mladih z domačim župnikom Boštjanom podala na dolgo pot proti Medjugorju. Po večurni vožnji in veliko postankih smo pozno popoldne prispeli na cilj. Ogledali smo si mesto Mostar zatem pa našli polpenzion, kjer smo prenočevali. Naslednje dni smo se udeleževali festivala Mladifest. Spremljali smo pričevanja, Boga slavili z glasbo in plesom, se vsak dan udeležili svete maše in čaščenja, molitve namenili za najrazličnejše namene in spoznali veliko novih ljudi. V soboto zvečer smo se tudi povzpeli na Križevec in v nedeljo smo si ogledali slapove Kravice. Festival smo zaključili z velikim koncertom, ki je bil na našo žalost prekratek. Domov smo se z Božjo pomočjo vrnili srečno in nismo pozabili Mariji priporočiti vse Dornberškovce, ki so nestrpno pričakovali naš prihod.

Več fotografij z romanja >

Scroll to top