Pevski vikend na Sveti gori

Od 26. do 28.10 je potekal pevski vikend Mladinskega pevskega zbora župnije Dornberk. Odšli smo na Sveto goro, kjer smo bivali v mladinskem centru Tau. Žal nam vreme ni bilo naklonjeno, zato nismo mogli uživati v prelepi okolici, a smo se imeli prav tako zelo lepo. Zabavali smo se na skupnih večerih in se naučili veliko novih pesmi. Vikend smo zaključili s sveto mašo v kapeli prikazovanja in se pred odhodom skupaj s starši še posladkali.

Zabaval sem se ko smo peli, bilo je super za jest, skupni večeri so bili zelo zabavni in telovadba zjutraj tudi. Res me je presenetilo in še en teden bi ostal.
Tim

Najbolj všeč na pevskem vikendu mi je bila dobra hrana, velike sobe, da smo se naučili veliko novih in zanimivih pesmi, skupni večeri, fajn zborovodkinji in animatorki in prosti čas ter jutranja telovadba. Zabavne so bile prigode o Pinču.
Tina

Na pevskem vikendu mi je bilo všeč ko smo imeli skupne večere, telovadbo in prosti čas.
Neža

Na pevskem vikendu mi je bila najbolj všeč hrana, skupni večeri, ko smo bili v telovadnici in ko smo igrali tombolo.
Manca

Všeč mi je bila hrana, jedilnica, telovadnica, sobe, večerne igre, prosti čas in petje.
Kristjan

Več fotografij z dogodka >

Scroll to top