Obiskal nas je sveti Miklavž

V četrtek, 5. decembra, na predvečer godovnega dne sv. Miklavža, so se  v župnijski cerkvi zbrali čisto majhni, pa tudi malo večji otroci. Mladi animatorji so zaigrali igrico o dedku, Jagodki in njenih prijateljih, ki spoznajo, da je najlepše darilo to, da podarimo sebe, svoj čas, ljubezen, potrpljenje, razumevanje, veselje. Zborček, pod vodstvom ge. Andreje, je s pesmijo privabil v cerkev sv. Miklavža, ki je tudi sam otroke spodbudil k takšnemu obdarovanju. Pohvalil jih je, ker so pridni in jih opogumil za šolsko delo, ne glede na ocene, ki jih dobijo. Sveti mož tudi razume, da so včasih nagajivi, saj so otroci. Razveselil nas je z darili,  potem pa poromal še k drugim otrokom, ki so čakali nanj.

Več fotografij z obiska sv. Miklavža >