Osvežena župnijska spletna stran

Trenuten čas nas je opozoril na to, kako pomembna je lahko tehnologija in prednosti, ki nam jih prinaša, če jo znamo pravilno uporabljati. S tem v mislih smo po dobrih 2 letih spletno stran spet nekoliko osvežili, da ostaja v koraku časom.

Ob tej priložnosti se zahvaljujemo vsem, ki stran redno obiskujete in vas vabimo, da nam pošljete prispevke, fotografije ipd. iz dogajanja in življenja v župniji. Z veseljem jih bomo objavili. Pošljete jih lahko na e-poštni naslov oznanila.dornberk.prvacina@gmail.com.

Še nekaj zanimive statistike:

  • V dobrih dveh letih je stran obiskalo 8.690 različnih obiskovalcev, ki so do strani dostopali kar 27.031-krat.
  • Obiskovalci so na strani v povprečju preživeli 1:45 min.
  • Največ obiskovalcev v enem dnevu je bilo na veliko soboto letos, kar 186.
  • Velika večina obiskovalcev je seveda iz Slovenije, na drugem mestu so Združene države Amerike (1 %), nato Italija (1 %), Hrvaška (0,5 %) in Avstrija (0,4 %).
  • Kar 41 % obiskovalcev stran obišče z mobilnimi telefoni, približno isti delež z namiznimi računalniki in 16 % s tabličnimi računalniki.
Scroll to top