Župnijsko romanje na Sv. Goro 2020

Letošnjega tradicionalnega župnijskega romanja na Sveto Goro smo se še posebej razveselili, bali smo se že namreč, da ga zaradi situacije s koronavirusom ne bomo mogli izpeljati tako, kot bi želeli. Tudi vreme, ki iz napovedi ni obetalo nič dobrega, nam je bilo na koncu naklonjeno. Iz Dornberka smo se odrpavili že uro prej kot ponavadi, ob 3h zjutraj. Teh, ki smo pogumno peš prehodili celotno pot od domače župnije, nas je bilo največ v zadnjih letih, skupaj kar več kot 80. Sploh smo veseli velikega števila otrok in tistih, ki so se romanja udeležili prvič. Svetogorski Materi Božji smo se priporočili, jo prosili za lepo preživete šolske počitnice in za zdravje v teh negotovih časih. Po sv. maši so veroučenci tudi prejeli svoja spričevala in s tem zaključili še eno veroučno leto.

Še nekaj fotografij z romanja >

Scroll to top