Čas drugega vala bolezni v naši župniji

Drage sestre, bratje! Ponovno pišem, sicer nenavadno za duhovnika, o omejitvah, ki so nas doletele. Vabim in spodbujam vas, da v naših župnijah vpeljemo sledečo duhovno oskrbo, ki bo predvsem na pobudi družinske Cerkve, po vaših domovih:
Naslednjo in vse naslednje nedelje in praznike ob 9.30 bomo prenašali duhovni nagovor in Božjo besedo iz župnije. Na videokonferenco se lahko vključite preko ZOOM-a s povezavo, ki bo na župnijski spletni strani. Obhajilo lahko prejmete od 10.20 do 10.50 v župnijski cerkvi sv. Danijela. Vstopite skozi glavni vhod, ste obhajani in greste skozi stranski izhod ven. Prosim, da se ne zadržujemo pred cerkvijo in skrbimo za vse potrebne ukrepe, ki veljajo za javne kraje. Mislim, da bo to za nekatere tudi krajše romanje in priložnost, da med sprehodom pokramljate, ali spregovorite o Božji Besedi.

Veroučenci: kateheti, katehistinje bodo z vami stopili v stik preko Zooma v času verouka ali kot dogovorjeno.

Vaš župnik

Scroll to top