Pogovor s patrom Andražem Arko

Tekom malega župnijskega misijona v soboto 17. 12. 2022, nas je obiskal pater Andraž Arko. Pred sveto mašo se je najprej pogovarjal s starši, po bogoslužju pa se je posvetil tudi mladim.

Animatorji, birmanci, mladi pevci smo se pogovora s patrom iskreno veselili, saj takega obiska v župniji niso imeli že dolgo. Začeli smo s samimi osnovami, kako se pravzaprav pripravljamo na božič. S patrom smo se razgovorili, prisluhnili njegovim življenjskim izkušnjam, ki so bile zabavne pa tudi celovite in pomembne za nadaljnje odraščanje ter izoblikovanje samega sebe v družbi. Izpostavili smo dejstvo, da pospravljeno stanovanje še ne pomeni pospravljenega srca, ki je pripravljeno na prihod Najsvetejšega.

Iskrena hvala patru Andražu Arku za iskriv pogovor in izjemen uvod v božično devetdnevnico.

N.V.

Scroll to top