Srečanje zakonskih jubilantov

V nedeljo, 12. 11. 2017, smo se pri zahvalni maši zbrali zakonski jubilanti, ki letos praznujemo 5, 10, 15,..50 let skupnega  življenja, zakonca Vodopivec iz Zalošč pa sta se Bogu zahvalila že za milostnih 60 let zakona.  Pri sveti maši  smo se Bogu zahvalili, da nismo podlegli sovražnikom in pastem sodobnega časa, pač pa, da smo z božjo pomočjo ostali skupaj, da smo znali potrpeti drug z drugim, da smo si znali reči oprosti, da smo se znali pogovarjati, si vzeti čas drug za drugega ter da smo znali poskrbeti tudi za prijetno družinsko vzdušje.

Skupno smo  obnovili zakonske obljube in prejeli blagoslov, nato pa smo druženje nadaljevali v veroučni dvorani.

Bogu hvala za vsa skupna leta –  naj mladi tudi po nas spoznajo lepoto zakonskega življenja  in se odločijo za zakrament svetega zakona.

Scroll to top