Piknik animatorjev

Tudi letos smo se na pikniku zbrali vsi animatorji in ostali mladi iz župnije, ki so sodelovali pri pripravi letošnjega pasijona na Tabor. Z druženjem ob dobrih prijateljih, petju in hrani smo se nagradili za vse uspešne projekte v zadnjih nekaj mesecih – od adventnega oratorija, miklavževanja, do pasijona in ostalih dejavnosti, pri katerih smo sodelovali. Hkrati je piknik tudi odlična priložnost nabiranja moči za prihajajoči veliki poletni oratorij. Datum in prijavnice objavimo kmalu! Več slik z dogajanja na pikniku si lahko ogledate v galeriji.

V zadnjih letih se je animatorska skupina v župniji izredno okrepila in zelo smo veseli, da se nam pridružujejo novi mladi, ki bi želeli sodelovati in s svojim delom narediti nekaj dobrega v naši skupnosti. Za to gre zahvala tudi vsem staršem, katehistinjam in katehetom, župniku g. Boštjanu za usmerjanje in seveda našemu skupnemu Očetu, ki nam daje moč in navdih za nove podvige.

Vse fotografije s piknika animatorjev >

Scroll to top