Svetopisemski maraton 2022

V soboto, 5. 2. 2022 bo v župniji potekal svetopisemski maraton. Tudi letos bomo zaradi razmer žal brali preko spleta, na Zoom-u. Vseeno se bomo potrudili, da bo tudi v župnijski cerkvi v Dornberku ves dan na voljo prenos branja. Trajanje maratona bo od 8:00 do 18:00. S klikom na spodnji gumb lahko najdete tabelo, kjer se vpišete za uro, ob kateri bi želeli brati. Vsak bralec bere 15 minut in nato branje preda naslednjemu. Pričeli bomo s Knjigo modrosti. Beremo ob prižganih kamerah (če je le možno) in na koncu povemo poglavje in vrstico, pri kateri smo ostali.

Lepo vabljeni k udeležbi vsi, ki bi želeli sodelovati ter tudi vsi, ki bi želeli prisluhniti in slediti branju. Ob poslušanju in branju razmišljajmo o prebranem in naj bo to hkrati tudi naša molitev.

Povezava, na kateri bo potekalo branje: https://arnes-si.zoom.us/j/95929495423?pwd=Zi9uTHdVeEdwVFk5NGw4aTliTHI3Zz09 (ista, kot za svete maše)

Scroll to top