Mini postni oratorij 2023

V sklopu duhovne priprave na veliko noč smo 1. 4. 2023 v naši župniji izvedli popoldne za naše najmlajše. Skupaj s patrom Jožkom smo otrokom približali zgodbo o Jezusovem trpljenju.

Po kratki katehezi smo se lotili izdelovanja zapestnic, ogrlic in rožnih vencev iz različnih materialov. Otrokom smo animatorji približali pojme velike noči, cvetne nedelje in velikega tedna. Z udeleženci mini postnega oratorija smo se naučili nove postne pesmi, ki smo jih vključili v sodelovanje pri maši, kamor smo prinesli tudi naše najbolj skrite prošnje in zahvale.

Iskrena hvala Nataši Hadalin Baša in Anji Purgar, ki sta animatorjem pomagali pri konceptni zasnovi mini oratorija ter vsem, ki ste poskrbeli za polne želodčke otrok in animatorjev.

Foto: animatorji Župnije Dornberk

Več fotografij z dogodka >