Nova župnijska revija – Mladje

Na veliko noč je v naši župniji zaživela nova revija. V njej lahko vsakdo najde nekaj zase. Barvno in kreativno čtivo temelji na preteklih dogodkih zadnjih mesecev ter tudi na razmišljanjih naših nadobudnih ustvarjalcev. Pisanje je za mnoge vir zaslužka, nam v uredništvu Mladja pa predstavlja predvsem način izražanja ljubezni do pisanja in vseh dogodkov v naši župniji.

Revijo lahko prevzamete ob izhodu iz cerkve v Dornberku in Prvačini. Čudovita naslovnica vas vabi, da podoživite vse kar je in še bo.

Mladje je za vse! Poznate dobro zgodbo? Ste polni idej? Bi delili idejo za izlet? Poznate recept, ki bi ga bilo vredno deliti? Organizirate dogodek in bi radi, da se o njem govori? Vas zanima fotografija in bi radi svoje umetnine pokazali širnemu svetu?

Mi smo tu! Pridružite se nam in skupaj bomo ustvarjali Mladje, ki je za vse!

Kadarkoli smo vam na voljo na elektronskem naslovu: revija.mladje@gmail.com.

N. Velišček