Božičnica v Dornberku 2018

Tudi letos smo v dornberški cerkvi lahko prisluhnili božičnim pesmim, ki so nam jih zapeli otroški cerkveni zbor, otroško-mladinski cerkveni zbor, Dekliški pevski zbor Zarja, Dornberški fantje, Žene iz Dornberka, župnijski pevski zbor iz Dornberka, župnijski pevski zbor iz Prvačine, župnijski pevski zbor iz Zalošč in glasbena skupina Kairos. Po posameznih nastopih se je dogodek bučno zaključil s skupno odpeto pesmijo, ki nobenega poslušalca ni pustila praznega. Veseli smo, da je v Dornberku in okolici toliko posameznikov, ki svoj čas, talente in dobro voljo žrtvujejo za vsakodnevno polepšanje bogoslužja in drugih dogodkov v župniji in domačem kraju! Vabimo vas, da si ogledate več slik z dogodka.