Ministrantski piknik ob začetku leta

Poletne počitnice so mimo in čas je, da tudi strežniki pričnemo s svojim delom. Da bi lažje pričeli z letnimi srečanji, se podružili in si izmenjali poletne dogodivščine, smo se v soboto, 29. 9., zbrali na že tradicionalnem ministrantskem pikniku. Prišli smo vsi, mlajši in starejši ter odrasli strežniki, ki popestrijo vsako 5. nedeljo v mesecu. Privoščili smo si čevapčič ali dva, se pošalili in odigrali napeto nogometno tekmo, da bi preverili, če se lahko odrasli še kosajo z mladimi nogami in njihovo neusahljivo energijo. Žal je premagala taktična igra starejših, kdo pa ve, kaj bi se zgodilo, če bi bilo potrebno odigrati še en polčas. 🙂

Vsem ministrantom želimo veliko volje in poguma v opravljanju te častne službe!

Več fotografij s piknika >

Scroll to top