Animatorji

Animatorji smo mladi, ki nas združuje veselje do otrok in oznanjanja Božje besede. Našo skupino sestavljajo člani župnije Dornberk in župnije Prvačina, od tistih ki se pripravljajo na prejem zakramenta svete birme, do tistih ki so že starejši. Vsako leto pripravimo več različnih dejavnosti znotraj naše župnije. To so razni oratoriji, pasijoni, miklavževanja … S temi dogodki se trudimo prinesti veselje do vere in na zanimiv način predstavimo določeno temo. Ob sobotnih večerih se zberemo v župnišču, kjer se zabavamo, a hkrati načrtujemo duhovne dejavnosti namenjene otrokom in odraslim. Vedno smo tudi veseli novih članov, ki so nam pripravljeni pomagat.

Če bi se nam želeli pridružiti, ste vabljeni na katerokoli srečanje, lahko pa za rokav pocukate katerega od trenutnih animatorjev, ali se nam pridružite v Facebook skupini Animatorji iz Dornberka in Prvačine.