Zlata in biserna maša na praznik sv. Danijela

V nedeljo, 21. 7. 2019, je župnija, poleg praznika zavetnika župnijske cerkve sv. Danijela, praznovala tudi zlato in biserno mašo dveh domačih duhovnikov. g. Bogdan Berce je s slovesnim uvodom pričel svojo zlato mašo, somaševanje pa je ob navzočnosti več duhovnikov vodil g. Jožef Berce in obhajal svojo biserno mašo. Sv. maša je bila še bolj slovesna kot že običajno, po procesiji in blagoslovu pa smo se vsi skupaj še podružili, poklepetali in kaj zapeli. Vsa župnija in širša skupnost se veseli duhovnikov iz naše srede in pozdravlja njihovo delovanje skozi leta opravljanja te pomembne službe. Sv. Danijela prosimo, da ostane naš priprošnik tudi v prihodnje, naj varuje našo župnijo in pomaga pri delu tistim, ki so doma ali po svetu. Hvala vsem, ki ste tako ali drugače pomagali pri organizaciji in izvedbi sv. maše in praznovanja!

Več fotografij z dogodka >

Scroll to top