Enodnevni oratorij – post 2014

V soboto, 4.4.2014 je v župnišču potekal krajši oratorij, na katerega se je prijavilo kar 75 otrok. Na to smo animatorji še posebej ponosni, saj je otrok z vsakim dogodkom več. Ker smo že proti koncu postnega časa, je bila tematika tudi temu primerna. Ob 9h smo po zbiranju z “Jezusom” prehodili čisto pravi pasijon. Po tem smo se po skupinah pogovarjali o praznovanju največjega krščanskega praznika in o pomenu Jezusovega darovanja za nas. V delavnicah smo izdelovali velikonočna jajca in jih okrasili po svojem okusu. Sledilo je dobro kosilo, po kosilu nekaj počitka (ali razgrajanja) in nato še velika igra, kjer smo reševali uganke, se učili zabijati žeblje, pomagali nositi križ in še bi lahko naštevali.

Ob koncu gre zahvala, ki so kakorkoli pomagali pri  izpeljavi še enega oratorija, animatorjem, kuharicam in župniku ter tudi vsem staršem, ki so nam vedno pripravljeni zaupati svoje otroke. Prilagamo pa povezavo do fotografij z oratorija:

GALERIJA

Scroll to top