Prenovljena župnijska spletna stran

Z veseljem vas pozdravljamo na prenovljeni župnijski spletni strani!

Na njej bomo še naprej zbirali in predstavljali dogodke iz naše župnije – Prvačine, Dornberka in Zalošč. Vse objave so predstavljene že na vstopni strani, preko katere ste tudi prišli do tega članka. Na desni strani se lahko prijavite na prejemanje oznanil prek elektronske pošte. Pod obrazcem za prijavo so pomembnejše informacije o župniji, pod njimi pa dnevni odlomek Božje besede, ki se vsak dan osvežuje samodejno. Na desni strani lahko na enostaven način pregledujete tudi arhiv objav po mesecih, od leta 2013 naprej. Pod zavihkom “OZNANILA” bodo vsak teden osvežena tedenska oznanila, na desni strani pa boste lahko dostopali do arhiva tedenskih oznanil, ki pa je trenutno še v pripravi. Pod ostalimi zavihki bodo objavljene predstavitve različnih skupin, ki delujejo v župniji.

Ker je vsebine na strani precej, bi bilo zelo veseli pomoči vsakogar.

Objavljamo lahko:

  • Predstavitev cerkva v Zaloščah, Dornberku in Prvačini.
  • Predstavitev različnih skupin, ki delujejo v župniji (nekaj vsebin je sicer že pripravljenih).
  • Poročila/članke o dogodkih, predavanjih, srečanjih in drugih priložnostih.
  • Fotografije vseh naštetih dogodkov ali kakšne druge fotografije krajev in/ali cerkva, kapelic, ipd.
  • Videoposnetke dogodkov in ostale videoposnetke, namenjene razmišljanju, molitvi, …
  • Zgodovinske popise in fotografije.
  • Avtorska dela, kot so molitve, pesmi, razmišljanja, pripovedi, …
  • Pobude za izboljšavo spletne strani.

Vabljeni vsi, ki bi radi sodelovali pri pripravi vsebin. Svoje prispevke lahko pošljete na naslov oznanila.dornberk.prvacina@gmail.com

Pridržujemo si pravico za ocenitev primernosti objav. Ker želimo, da je spletna stran res odraz dogajanja v župniji, bo večina objav še naprej ostala anonimnih.

Scroll to top