Veliki poletni oratorij 2021 – Originalen.sem

V tednu od 26. – 30. 7. je po enoletnem premoru potekal poletni oratorij. Glavna tema je bil italijanski fant, bl. Carlo Acutis, čigar relikvije smo tudi zadnji dan oratorija prejeli. Oratorija se je udeležilo okoli 60 otrok in 16 animatorjev. V skupnem veselju smo čez teden uživali, spoznavali različne vrednote, prepevali in počeli še mnogo drugih stvari. Oratorij smo zaključili s festivalno mašo, na katero smo se pripravili s sodelovanjem. Oratorij je za župnijo zelo lep, pa tudi pomemben dogodek, saj mlade in otroke povezuje z Bogom in med njimi prepleta prijateljske vezi. Tudi animatorska skupina se je v tem tednu zelo povezala, in svoj projekt zaključila s pesmijo “Cew oratorij nori, ne kliči 031 665 299 (Župnik Boštjan)” 🙂

Fotografije z dogodka >

Scroll to top