Maša v Tabru – praznik sv. Trojice 2018

Še eno leto je mimo in spet smo se zbrali v Tabru, da bi, kot že toliko let do sedaj, praznovali praznik sv. Trojice. Po maši smo se ustavili na druženju in prigrizku. Pri sveti maši smo za našo domovino in njene voditelje molili naslednjo molitev:

Troedini Bog, večna modrost! Ti vse čudovito urejaš in vodiš. Prosimo Te za naše voditelje, da bodo skrbeli za našo državo in slovenski narod. V času ko se pripravljamo na volitve, Te prosimo, da bi se jih vsi kristjani udeležili in odgovorno oddali svoj glas za vse, ki se zavzemajo za pravičnost in življenje, za družine in otroke, za okolje in svobodo. Naj voditelji ponosno in dostojno predstavljajo našo državo ter se zavzemajo za vse, ki so v kakršnikoli stiski. Naj vsi skupaj gradimo Božje kraljestvo na zemlji, ki je kraljestvo miru, pravičnosti in ljubezni. Amen. Marija, Pomočnica kristjanov, prosi za nas!

Več fotografij z dogodka >

Scroll to top